WIELKI ZASZCZYT GRAĆ DLA ARTYSTÓW ORAZ DOSTAĆ ZAPROSZENIE DO FAMILIADY !!! ( info + filmy ) ;)

autor: admin dnia 19 sierpnia, 2011

W środę 17 sierpnia 2011 roku Orkiestra Roczyny miała WIELKI ZASZCZYT
wystąpić przed SZANOWNYM AUDYTORIUM…

W Spa Hotelu Jawor koło Bielska- Białej od 15 do 17 sierpnia 2011 roku
odbywał się VI BESKID CUP TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO ARTYSTÓW POLSKICH
POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
O PUCHAR PREZYDENTA BIELSKA – BIAŁEJ.

ORKIESTRA ROCZYNY POD BATUTĄ ROMANA MARCZYŃSKIEGO ZAPEWNIŁA OPRAWĘ MUZYCZNĄ ZAWODÓW, WRĘCZENIA NAGRÓD… 

   Po wręczeniu nagród ORKIESTRA ZAGRAŁA DWUGODZINNY KONCERT DLA WSPANIAŁYCH UCZESTNIKÓW I MIESZKAŃCÓW BIELSKA BIAŁEJ PRZYBYŁYCH NA ZAWODY…

   


ORKIESTRA ROCZYNY dostała OSOBISTE ZAPROSZENIE OD PANA KAROLA STRASBURGERA – PROWADZĄCEGO ZNANY PROGRAM TVP2 „FAMILIADA” !!!
 

 
PANU STANOWI BORYSOWI BARDZO PODOBAŁO SIĘ BRZMIENIE ORKIESTRY, a w SZCZEGÓLNOŚCI KAPELMISTRZA ROMANA MARCZYŃSKIEGO I JEGO GRA NA FLUGELHORNIE…  
 

 

 

  CIESZY NAS TO, ŻE KIEDY GRALIŚMY ZBIGNIEW GÓRNY KIWAŁ Z UZNANIEM GŁOWĄ,
DAJĄC ZNAKI,ŻE PODOBA SIĘ NASZ WYSTĘP…

NAJBARDZIEJ ARTYSTOM PODOBAŁA SIĘ BRAWUROWA GÓRA ROMANA MARCZYŃSKIEGO
W UTWORZE ZBIGNIEWA WODECKIEGO TELL ME (OPOWIADAJ MI TAK)
oraz w GONNA FLY NOW z filmu „ROCKY”:   

ORKIESTRA ROCZYNY MIAŁA MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA MECZU FINAŁOWEGO
POMIĘDZY MARCINEM DANCEM,a ROBERTEM ROZMUSEM

WYGRAŁ ROBERT, ALE MARCIN BYŁ TAKŻE BARDZO MOCNYM ZAWODNIKIEM…

JEGO ŻARTY NAWET,GDY JEST NA KORTACH CIESZYŁY WSZYSTKICH PRZYBYŁYCH…

   

Zmiana stroju i dalsza walka…


ORKIESTRA ROCZYNY w czasie WRĘCZENIA NAGRÓD,
MEDALI grała fanfary dla ARTYSTÓW…
 


NA końcu było „WE ARE THE CHAMPIONS”…
Później odbył się Koncert na Kortach, gdzie ARTYŚCI,
a w szczególności zwyciezcy bardzo chętnie NAS słuchali i bili brawa…

 

Nie zabrakło świetnej zabawy…

Następnie czas na obiad w rytm utworów wykonywanych przez Orkiestrę…

      Słychać było, jak przy posiłko śpiewali razem z nami,
gdy graliśmy m.in. Y.M.C.A., Hands UP !

 
Niesamowite wrażenie zrobili na NAS ARTYŚCI, którzy chodź zmęczeni po obiedzie wyszli na taras i specjalnie PRZYSZLI WYSŁUCHAĆ KONCERTU…

BARDZO KAŻDEGO MUZYKA CIESZY WIDOK SŁUCHACZA, KTÓRY BAWI SIĘ MUZYKĄ,
A TO CO WIDZIELIŚMY TO PRZESZŁO NASZE WSZELKIE OCZEKIWANIA…

ARTYŚCI WSTAWALI, SKAKALI, WYMACHIWALI RĘKAMI, ŚPIEWALI RAZEM Z NAMI…
BYŁY TO DLA NAS OSOBIŚCIE CHWILE, KTÓRYCH NA PEWNO NIE ZAPOMNIMY…

W CZASIE KONCERTU ARTYŚCI RAZEM Z NAMI ŚPIEWALI, BYLI DODATKOWYM MUZYKIEM 🙂

BYŁY BISY, BYŁY OKRZYKI „DZIĘKUJEMY !!!”
A NA KOŃCU WSPÓLNE ZDJĘCIE:


Każdy muzyk, po zakończeniu występu miał możliwość porozmawiania z GWIAZDAMI 
i zrobienia sobie osobistych zdjęć:

Ten dzień na pewno zostanie w naszej pamięci do końca życia…

Uczestnicy:


Tomasz Bednarek – aktor. Szerokiej publiczności znany głównie z roli Jacka Boreckiego
w serialu „Klan”, jak również z dubbingu. Swojego głosu udzielił w wielu filmach animowanych m. in. w Shreku, Garfieldzie, Jak wytresować smoka, Kung Fu Panda, Madagaskar.


Stan Borys – wokalista, kompozytor, aktor, poeta. Współzałożyciel zespołu Blackout; współpracował z formacją Bizony. W latach 70 wyjechał na stałe do USA, gdzie śpiewał w klubach polonijnych. Był gwiazdą festiwalu w Syracuse, największego polskiego festiwalu w północno-wschodniej części USA.


Piotr Cyrwus – aktor filmowy i teatralny. Związany z krakowskim teatrem Starym. Znany jako Ryszard Lubicz z serialu Klan.


Marcin Daniec – satyryk, artysta kabaretowy. Założyciel kabaretu „Takich dwóch”, współpracował z kabaretami „Wały Jagiellońskie” i „Pod Egidą”. Spośród wielu, najbardziej znane są jego cztery estradowe wcielenia: pan Ignacy, Waldemar K., Marcinek i Góral.

Krzesimir Dębski – kompozytor, m.in. muzyki współczesnej i muzyki filmowej, skrzypek jazzowy i dyrygent. Lider zespołu jazzowego String Connection. Piosenki napisane przez Krzesimira Dębskiego można usłyszeć m.in. w wykonaniu takich artystów, jak: Edyta Górniak, Kayah, Beata Kozidrak, Ryszard Rynkowski, Stanisław Sojka, Zdzisława Sośnicka, Mieczysław Szcześniak. Skomponował muzykę m. in. do filmu „W pustyni i w puszczy” oraz „Ogniem i mieczem”.


Jan Englert – aktor teatralny i filmowy, reżyser, profesor Akademii Teatralnej im. Aleksandra
Zelwerowicza w Warszawie. Zagrał m. in. w Czasie honoru jako rotmistrz Czesław Konarski.

Stefan Friedmann – utalentowany i i lubiany aktor oraz satyryk. W latach 1968-74 był aktorem Teatru Współczesnego w Warszawie. Ceniony jako aktor kabaretowy. W latach 2001 i 2002 prowadził emitowany w TVP teleturniej Poszukiwacze Skarbów. W pamięci widzów zapisał się przede wszystkim jako odtwórca tytułowej roli w „Na kłopoty… Bednarski” z 1986 roku.

Piotr Gąsowski – aktor, artysta kabaretowy, prezenter telewizyjny. Występował w teatrach Komedia i Nowy oraz w kabarecie Tercet, czyli kwartet, W 2006 roku prowadził program rozrywkowy Dubidu w TVP2. W 2005 roku wystąpił w drugiej edycji programu Taniec z gwiazdami. Od 9 września 2007 jest prowadzącym Taniec z gwiazdami.

Zbigniew Górny – aranżer, dyrygent oraz kompozytor piosenek, muzyki instrumentalnej i filmowej.
Dyryguje własną orkiestrą (Górny Orchestra). Jest autorem muzyki do 13 filmów fabularnych i wielu sztukteatralnych oraz ponad 200 piosenek i kilkudziesięciu utworów instrumentalnych nagranych
dla radia i TV. Był pomysłodawcą i współautorem „Gali Piosenki Biesiadnej”.


Krzysztof Hanke – aktor, satyryk, kabareciarz, lider kabaretu Rak. Występował jako Hubert Dworniok (Bercik) w komediowym serialu telewizyjnym Święta wojna.

Robert Janowski – polski piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, dziennikarz radiowy i prezenter telewizyjny. Prowadzi teleturniej Jaka to melodia?. Z wykształcenia lekarz weterynarii. Występował
w kilkunastu formacjach rockowych w latach 80., m.in. ZOO, Oddział Zamknięty, Sekcja Z. Grał w musicalu Metro Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy, co przyniosło mu rozgłos. Jego stałe miejsce pracy to Teatr Dramatyczny w Warszawie W 2000, 2003 i 2008 otrzymał Telekamerę, a w 2000 i 2007 Wiktora. Laureat Złotej Telekamery w 2009 roku.

Leszek Malinowski – artysta kabaretowy, aktor i scenarzysta. Współtworzy kabaret „Koń Polski”.
Michał Milowicz – piosenkarz, aktor teatralno-musicalowy i filmowy. Znany z seriali „Sąsiedzi”
i „Lokatorzy”. Zagrał w wielu kultowych polskich filmach m. in. „Chłopaki nie płaczą”, „Poranek kojota”, „Kiler-ów 2-óch”.

Maurycy Polaski – aktor, muzyk, artysta kabaretowy. Współzałożyciel Kabaretu Pod Wyrwigroszem.

Grzegorz Poloczek – członek i autor wielu tekstów Kabaretu Rak.
Współautor programu telewizyjnego „Kabaret na festiwale”.

Krzysztof Respondek – aktor i piosenkarz, członek kabaretu Rak. Zwycięzca 3. edycji Jak oni śpiewają. Obecnie gra jedną z głównych ról w serialu telewizyjnym Barwy szczęścia.

Robert Rozmus – aktor, showman i konferansjer. Był gospodarzem popularnych, telewizyjnych show: „Dziewięciu wspaniałych”, „Rodzina jak z nut”. Grał w serialach telewizyjnych,
m.in.: Na dobre i na złe, Niania, Bulionerzy, Magda M., Ojciec Mateusz, Świat według Kiepskich.
Brał udział w programach telewizyjnych Zbigniewa Górnego i Krzysztofa Jaślara: Gala Biesiadna, Poprawiny, Biesiada bez granic, a także show: Taniec z gwiazdami oraz Gwiazdy tańczą na lodzie. Udziela się także w dubbingu.


Henryk Sawka – rysownik, satyryk i ilustrator. Rysunkowe dowcipy jego autorstwa od wielu lat “na gorąco” rejestrują anomalia polskiej rzeczywistości. Publikowane są one m. in. w „Dzienniku Polskim”, „Polska the Times”, „Rzeczpospolitej”, „Gazecie Wyborczej”, „Wprost”, „Newsweek Polska” .

Piotr Skarga – ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Po ukończeniu studiów występował w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie, a później w Teatrze Dramatycznym w Warszawie i Teatrze Nowym w Warszawie . W 1975 roku zadebiutował w Małej sprawie Janusza Kondratiuka. Popularność przyniosły mu role w serialach: docenta Jana Duraja w W labiryncie (1988-1991) oraz Piotra Nowika w Bulionerach (2004-2006).


Tomasz Stockinger – aktor filmowy i teatralny, odtwórca roli Pawła Lubicza w telenoweli Klan.
Zagrał w ponad 30 filmach fabularnych, m.in. Bez znieczulenia w reż. Andrzeja Wajdy. Współpracował z wieloma warszawskimi teatrami: Kwadrat, Dramatyczny, Na Woli, Syrena,
Komedia, Roma, a także z Teatrem Telewizji.

Karol Strasburger – aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Od 1994 jest gospodarzem teleturnieju Familiada w TVP2. Zagrał m. in. w serialach Klan, Na Wspólnej i Pierwsza miłość. W 2010 wystąpił gościnnie w teledysku do piosenki grupy Afromental pt. Rock&Rollin’ Love.
GOŚCIE SPECJALNI VI BESKID CUP:

Maja Barełkowska – Cyrwus – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Od 1997 roku aktorka Teatru Ludowego w Krakowie. Filmowy debiut wiąże się z rolą Majki, w siódmej części Dekalogu Krzysztofa Kieślowskiego. Szerszej publiczności znana z seriali takich jak „Klan”, „Majka” czy „Na Wspólnej”.


Olga Bończyk – polska aktorka teatralna, filmowa i wokalistka. Przez wiele lat koncertowała z zespołem Spirituals Singers Band. W 2007 w TVP2 prowadziła program SmaczneGO!. W 2008 brała udział w III edycji programu Jak Oni śpiewają. Znana z roli w serialu „ Na dobre i na złe”, „Twarze i maski”.


Anna Guzik – polska aktorka serialowa, filmowa i teatralna. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu. Występuje w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. Znana z serialu „ Na Wspólnej”, „ Hela W opałach”.
Iwona Pavlović – polska tancerka, wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu, w tym w tańcach latynoamerykańskich i wicemistrzyni w tańcach standardowych. Trenerka wielu par tanecznych. W trenerskim dorobku ma tytuły Mistrza Polski Młodzików, Młodzieży, Par Amatorskich i Mistrza Polski Par Zawodowych. Jest sędzią międzynarodowym, i jednym z jurorów (obok Piotra Galińskiego, Beaty Tyszkiewicz i Zbigniewa Wodeckiego) w polskiej edycji programu Taniec z gwiazdami, gdzie otrzymała pseudonim „Czarna mamba”.


Beata Ścibakówna – aktorka teatralna i filmowa, najbardziej znana z ról w popularnych serialach, takich jak „Radio Romans”, „Złotopolscy”, „Tygrysy Europy”, „Samo życie”, „Na dobre i na złe”, a obecnie „Linia życia”.


Władysław Grzywna – aktor estrady. W latach 1979-1983 był adeptem w Teatrze Syrena w Warszawie, w latach 1990-99 został aktorem tego teatru. Występował także w teatrach warszawskich: Północnym (1992), Muzycznym Roma (2000) i Wielkim (2000).


DZIĘKUJEMY WŁAŚCICIELOM SPA HOTEL JAWOR ZA WSPANIAŁE PRZYJĘCIE !!!

FILM ZE WSPANIAŁEJ ZABAWY:
http://www.youtube.com/watch?v=shf2SsfsRjM
http://www.youtube.com/watch?v=Rvk_Is-AJAk
 

Więcej na www.beskidcup.pl 
ZAPRASZAMY NA STRONĘ :
http://www.spahoteljawor.pl/

 

Poniżej kilka fotografii:


Komentowanie wyłączone.