Oprawa muzyczna Miejsko – Gminnych Zawodów Sportowo – Pożarniczych w Andrychowie – 14.06.2015 r. – Fotoreportaż !!! AKTUALIZACJA !!!
autor: admin dnia 14 czerwca, 2015Orkiestra Dęta OSP Roczyny zapewniła oprawę muzyczną
Miejsko – Gminnych Zawodów Sportowo – Pożarniczych
na Stadionie Miejskim w Andrychowie,
które odbyły się 14 czerwca 2015 roku.


Orkiestra Dęta witała przed wejściem na Stadion gości
wykonując uroczyste marsze.

Orkiestra pod batutą Romana Marczyńskiego poprowadziła
wszystkie drużyny na Stadion Miejski w Andrychowie.





Pogoda dopisała, a upał nie przeszkadzał w pięknym maszerowaniu 🙂

Wspaniale prezentował się nasz zespół
podczas uroczystej defilady.



Orkiestra zagrała Marsz Generalski i Hymn Polski.


Zawody poprowadził Prezes Orkiestry dh Zbigniew Janosz.


Później odbył się Koncert Orkiestry,
która wykonała utwory rozrywkowe
na trybunach Stadionu Miejskiego w Andrychowie,
zagrzewając do walki zawodników i zawodniczki 🙂

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć autorstwa Krystyny Janosz:
































Fragmenty filmu z zawodów:





