Najbliższa sobota, 17 września 2011 roku, będzie dniem bardzo pracowitym dla Orkiestry… :)
autor: admin dnia 15 września, 2011W sobotę 17 września 2011 roku ORKIESTRA OSP ROCZYNY
wystąpi dla Państwa nie raz, ale dwa… 🙂
PLAN DNIA !!!
Obchody 72.rocznicy napaści wojsk sowieckich na Polskę:
O godzinie 9:50 zbiórka uczestników
przed Urzędem Miejskim w Andrychowie Rynek 15.
Godzina 10:00 uroczyste składanie wiązanek kwiatów w Andrychowie
przy ul. Rynek pod tablicą upamiętniającą
POLEGŁYCH W WALKACH O WOLNĄ I NIEPODLEGŁĄ POLSKĘ.
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
Tydzień temu graliśmy na Jubileuszu OSP RZYKI,
a w najbliższy weekend Ochotnicza Straż Pożarna w Zagórniku
obchodzić będzie stulecie powstania!
Zbiórkę pododdziałów przewidziano na 12:45 (przy Domu Strażaka).
Msza Św. o godzinie 13:30, po której nastąpi uroczysty apel.
Zasłużeni dla jednostki strażacy otrzymają zaszczytne medale i wyróżnienia.
Od godziny 16:30 Koncert Orkiestry ROCZYNY !!!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!






