27 września 2009 -FESTYN W ZAGÓRNIKU
autor: admin dnia 7 kwietnia, 201027 września 2009 roku- FESTYN w Zagórniku
Parafia pw. św. Bartłomieja w Zagórniku zorganizowała dla wszystkich mieszkańców festyn-piknik rodzinny.
Zaproszenie przyjeliśmy od Proboszcza i Strażaków z Zagórnika.
Orkiestra zagrała koncert trwający trzy godziny(14:00-17:00).
Wszystkim bardzo się podobało!!!
Zostaliśmy zaproszeni na kolejne imprezy organizowane przez naszych przyjaciół.
Dziękujemy za miła atmosferę i wspaniałe przyjęcie!





