23.06.2021 – Finał 43.Małopolskiego Przeglądu Orkiestr Dętych “ECHO TROMBITY” w Nowym Sączu.
autor: admin dnia 20 czerwca, 2021Już w najbliższą środę 23.06.2021 będziemy w Miasteczku Galicyjskim występować, jako Finaliści w 43.Małopolskim
Przeglądzie Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY w Nowym Sączu.
OGROMNIE PODZIĘKOWANIA KIERUJEMY
NA RĘCE PANA BURMISTRZA TOMASZA ŻAK
za pokrycie kosztów organizacji wyjazdu, ufundowanie autobusu,
abyśmy bezpiecznie pojechali i wróci.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY JESZCZE RAZ ZA NIEOCENIONA POMOC
I WSPARCIE PANIE BURMISTRZU !!!

DZIĘKUJEMY TAKŻE PANI DYREKTOR BIURA BURMISTRZA
AGNIESZCE GIERSZEWSKIEJ ZA ZROZUMIENIE, POMOC
I CIEPŁE SŁOWA SKIEROWANE DO ORKIESTRY.
MAMY NADZIEJĘ, ŻE we środę będziemy godnie
REPREZENTOWAĆ GMINĘ ANDRYCHÓW
podczas Finału znanego Przeglądu Orkiestr w Małopolsce,
a osiągnięte wyniki będą podziękowaniem od całej Orkiestry
dla Władz Gminy Andrychów za wsparcie !






