Promesa w Konkursie Mecenat Małopolski 2021 – I edycja

autor: admin dnia 20 czerwca, 2021

W ubiegłym tygodniu w „Muzeum – Nadwiślański Park Etnograficzny
w Wygiełzowie i Zamek Lipowiec”,
Sekretarz Stowarzyszenia Justyna Janosz-Marczyńska
uczestniczyła w uroczystości nagrodzenia najlepszych ofert konkursów
z dziedziny kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego.
Stowarzyszenie Orkiestra Dęta OSP w Roczynach napisało projekt i złożyło ofertę zadania publicznego w ramach Konkursu Mecenat Małopolski 2021 – I edycja.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Orkiestra DÄta OSP w Roczynach PODZIĘKOWANIE DLA PANA RADNEGO WOJEWÃDZTWA MAŁOPOLSKIEGO RAFAŁA STUGLIKA Zarzą…d Stowarzyszenia Orkiestra DÄta OSP w Roczynach serdecznie dziękuje za nieocentone wsparcie z pomoc w rozwoju Orkiestry DÄtej OSP Roczyny.”

Decyzją Komisji Konkursowej zadanie pt. „Mecenat Małopolski
z Orkiestrą Dętą OSP w Roczynach” zostanie dofinansowane w kwocie 11 tyś złotych.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „M MAŁOPOLSKA Wypłaci kwotę podstawie zawartej umowy, formie dotacji podmiotu Słownie 11 000 zt realizację zadania Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Roczynach nazwą jedenaście tysięcy złotych 22 kwiecień 2021 r. atawystawienia Kraków Miejsce wystawienia Mecenat Małopolski z Orkiestrą DÄtÄ… OSP w Roczynach m małopolski Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego kiego”


SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!
DZIĘKUJEMY CAŁEJ KOMISJI KONKURSOWEJ ZA POZYTYWNE ROZPATRZENIE PROJEKTU!!!

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA KIERUJEMY NA RĘCE PANA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI KONKURSOWEJ oraz WYBITNEGO RADNEGO WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO PANA RAFAŁA STUGLIKA ZA NIEOCENIONĄ POMOC!

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynku

Panu Rafałowi Stuglikowi dziękujemy również za to, że zawsze jest z nami i wspiera dobrym słowem i nadzieją na lepsze jutro !

BRAK SŁÓW, ABY WYRAZIĆ NASZĄ WDZIĘCZNOŚĆ !Dziękujemy Pani Iwonie Gibas – członek Zarządu Województwa Małopolskiego i Radnej Województwa Małopolskiego Pani Danucie Kawa za wręczenie czeku oraz docenienie Orkiestry z Roczyn i miłego słowo.

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i w budynku

Gratulujemy Samorządowi Województwa Małopolskiego za wieloletnie wsparcie zadań z dziedziny kultury i ochrony zabytków, a w szczególności dofinansowanie wydarzeń, które zostaną zrealizowane na terenie powiatu wadowickiego, na które serdecznie zapraszamy !!!
ZAPRASZAMY JUŻ DZISIAJ NA KONCERT ORKIESTRY DĘTEJ OSP ROCZYNY,
który dzięki w/w wsparciu zostanie w pamięci na dłużej!

Poniżej prezentujemy Koncert z okazji 150-lecia istnienia Orkiestry z Roczyn ( I i II część Koncertu), który dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego
jest piękną pamiątką i muzyczną wizytówką naszego zespołu, Gminy Andrychów i Regionu, a w szczególności Województwa Małopolskiego.

Zapraszamy na stronę internetową Orkiestry:

www.orkiestra.roczyny.pl

Stowarzyszenie Orkiestra Dęta OSP w Roczynach dzięki realizacji projektów zadań publicznych rozwija się w niesamowitym tempie.Jej praca jest widoczna i choćby w tym roku 2021 została doceniona na prestiżowym XVII Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Dętych w postaci ZŁOTEGO DYPLOMU w Konkursie Estradowym oraz ZŁOTEGO DYPLOMU w Konkursie o Puchar Starosty Bielskiego. We środę 23.06.2021 będziemy uczestniczyć, jako finaliści 43. Małopolskiego Przeglądu Orkiestr „ECHO TROMBITY”w Nowym Sączu. ! Eliminacje pozytywnie przeszliśmy. Prosimy o trzymanie kciuków !

Komentowanie wyłączone.