Dzień Seniora – 15 listopada 2018r. Dom Kultury w Andrychowie – FOTOREPORTAŻ !!!
autor: admin dnia 20 listopada, 2018We czwartek 15 listopada 2018 roku o godzinie 17:00 nasza Orkiestra miała
wielki zaszczyt zagrać podczas Dnia Seniora w Domu Kultury w Andrychowie !


I część Koncertu składa się z utworów patriotycznych,
gdzie wszyscy wspólnie śpiewali pieśni i melodie patriotyczne.
W II części Orkiestra zagrała Hity tego lata ! 🙂


W spotkaniu wzięło udział ponad 200 osób, wśród których znalazły się
gospodynie z Kół Gospodyń Wiejskich wraz z rodzinami oraz zaproszeni goście.



Dziękujemy za zaproszenie i wspaniałe przyjęcie!


Więcej informacji:
http://www.sgw.andrychow.pl/sgw/kjz2018.htm
“Ostatnim elementem imprezy był brawurowy występ orkiestry OSP Roczyny
pod dyrekcją Romana Marczyńskiego, która zaprezentowała się
na scenie Miejskiego Domu Kultury w wiązance melodii patriotycznych
i żołnierskich oraz prezentując melodie z bogatego repertuaru muzyki rozrywkowej.”
Wszystkie Fotografie: P. Jarosław Skupień





